Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: 3η ΘΑΝΑΣΟΣΥΝΑΞΗ !!!!

Re:3η ΘΑΝΑΣΟΣΥΝΑΞΗ !!!! 18 έτη 1 μήνας πριν, #2270

  • kerasia
  • kerasia's Avatar
Μεταξοχώρι δαγκωτό!Θα βοηθήσει και σε μια έρευνα που κάνω για την επαρχία...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:3η ΘΑΝΑΣΟΣΥΝΑΞΗ !!!! 18 έτη 1 μήνας πριν, #2312

  • Dimko Ποδηλάτης
  • Dimko Ποδηλάτης's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 260
  • Κάρμα: 0
Τα Video είναι έτοιμα.Οι παρευρισκόμενοι (και μη) στην 3η Σύναξη που γουστάρουν μια κόπια ας μιλησουν μαζί μου με pm για λεπτομέρειες και συννενοήσεις.

(O Platinum Boarder Siris να μην κάνει τον κόπο , εαν πρώτα δεν εμφανίσει του Σωκράτη στο Δεύτερο Πρόγραμμα) :P :P :huh:<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Dimko, στις: 23/02/2006 19:03
Πες μου κάτι αληθινό, σαν την ερημιά αυτου που απαγχονίζεται
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:3η ΘΑΝΑΣΟΣΥΝΑΞΗ !!!! 18 έτη 1 μήνας πριν, #2314

  • [siris]
  • [siris]'s Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 194
  • Κάρμα: 0
Dimko έγραψε:
(O Platinum Boarder Siris να μην κάνει τον κόπο , εαν πρώτα δεν εμφανίσει του Σωκράτη στο Δεύτερο Πρόγραμμα) :P :P :huh:Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Dimko, στις: 23/02/2006 19:03

Χα. Χα. Χα.
Πνευματώδες...
Πνευματώδες... B) B)

ok dimkouli θα τα πούμε...<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: siris603, στις: 23/02/2006 19:25
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:3η ΘΑΝΑΣΟΣΥΝΑΞΗ !!!! 18 έτη 1 μήνας πριν, #2395

  • bob
  • bob's Avatar
Mια ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Aυτός ο Bασίλης, που έπαιξε κιθάρα και ούτι και έπαιξε τόσο ωραία είναι ο ίδιος με αυτόν το Bασίλη? :

\"Προς όσους γνώρισαν το Βασίλη τη βραδιά της πρώτης Θανασοσύναξης αλλά και σε όσους δημιουργήθηκε η απορία ποιος είναι πια αυτός ο περιβόητος Βασίλης:

Ο Βασίλης κάθε τρίτη παίζει μουσική στην ταβέρνα Πανόραμα που βρίσκεται στο Πανόραμα Γαλατσίου, τέρμα Πρωτοπαπαδάκη.Τα παιδιά έχουν φτιάξει μία πολύ ωραία μουσική ατμόσφαιρα.
¼σοι ενδιαφέρεστε μπορείτε να τους επισκεφτείτε και φυσικά να έχετε υπόψη σας ότι θα ικανοποιήσουν την όποια επιθυμία σας σε μουσικές επιλογές Θανάση, Σώκράτη και πολλά πολλά άλλα! \"

Mου άρεσε πάρα πολύ όπως έπαιζε και πείτε μου αν κάνω λάθος αλλά επειδή έτυχε να περάσω την επόμενη της Θανασοσύναξης έξω από το καφενείο μου φάνηκε ότι τον είδα μέσα. Ήμουν από το απέναντι πεζοδρόμιο και επειδή είμαι και ολίγον τι μύωψ δεν ήμουν σίγουρη ότι ήταν αυτός....

Eξαιρετικός μουσικός με όλη τη σημασία της λέξης μουσικός.... με συγκίνησε το παίξιμό του...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:3η ΘΑΝΑΣΟΣΥΝΑΞΗ !!!! 18 έτη 1 μήνας πριν, #2397

  • lab_mice
  • lab_mice's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 259
  • Κάρμα: 0
Ναι Ξένια. Ο ίδιος Βασίλης είναι αυτός που ήταν στην σύναξη και αυτός που αναφέρεις για το Γαλάτσι. Παίζει επίσης και στο cafe Diana κάθε Παρασκευή αν θυμάμαι καλά, που είναι μερικά τετράγωνα πριν από το καφενείο που είχαμε πάει (επί της Ασκληπειού). Τώρα για το αν ήταν την επόμενη εκεί ...δεν ξέρω B) :y32b4:
Αχ αυτό το forum...
Αχ αυτό το forum!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:3η ΘΑΝΑΣΟΣΥΝΑΞΗ !!!! 18 έτη 1 μήνας πριν, #2407

  • noa6064
  • noa6064's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 428
  • Κάρμα: 0
bob έγραψε:
Mου άρεσε πάρα πολύ όπως έπαιζε και πείτε μου αν κάνω λάθος αλλά επειδή έτυχε να περάσω την επόμενη της Θανασοσύναξης έξω από το καφενείο μου φάνηκε ότι τον είδα μέσα.

Είναι σχεδόν κάθε μέρα εκεί και παίζει τάβλάκι (ή μάλλον προσπαθεί να μάθει :lol: )
kouf..
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: