Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ?

Re:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ? 17 έτη 4 μήνες πριν, #10247

  • ΚοΥκοΥ gang
  • ΚοΥκοΥ gang's Avatar
MeLiTzaNio έγραψε:
Συμμορία ΚοΥκοΥ έγραψε:
Επίσης στις συναντήσεις μας έχουμε πάντοτε μαζί ένα φτυάρι.....

Είναι κι αυτό μια απασχόληση.

¸φτασε λοιπόν και αυτή η μαύρη ώρα που απαξιώνεται από το αγιόπαιδο ακόμα και η δραστηριότητα των «Θανασοσυνάξεων» που είναι ότι πιο θαυμάσιο έχουν μοιραστεί οι συνκοιλαδιστές κατά την ταπεινή μου πάντα γνώμη.

Πέλα δεν σου απάντησα στο προηγούμενο σου κατεβατό το ξανά γεμάτο κατηγορίες για μένα επειδή μόνη σου παραδέχτηκες ότι δεν μπορείς να στοιχειοθετήσεις τις κατηγορίες αυτές οπότε με κάλυψε απολύτως η απάντηση σου ότι «όποιος έχει μάτια βλέπει».

¼ταν όμως απαξιώνεις με αυτόν τον άθλιο τρόπο μια δραστηριότητα στην οποία δεν έχεις ποτέ συμμετάσχει, δεν μπορώ να μην σου απαντήσω. Σου λέω λοιπόν ότι το παραπάνω «άνευ αιτίας και νοήματος» σχόλιο σου προσβάλλει με τον χειρότερο τρόπο όλους όσους έχουν κατά καιρούς συμμετάσχει στις συνάξεις, δηλαδή πάνω από 100 άτομα στους οποίους συμπεριλαμβάνονται ο Θανάσης, η Μάρθα με το Βασίλη και ο Μπαντούκ, όπως πολύ καλά γνωρίζεις.

Δεν ξέρω πραγματικά πώς να χαρακτηρίζω την συμπεριφορά σου ούτε και μπορώ να φανταστώ τι επιδιώκεις να πετύχεις με τις κατά καιρούς βάλλουσες κατά πάντων παρεμβάσεις σου σε αυτόν το διαδικτυακό τόπο.

Το μόνο που θα σε παρακαλέσω για άλλη μια φορά είναι να σταματήσεις να φτύνεις πάνω μας την αναίτια χολή σου (αυτό νιώθω ότι συμβαίνει στην προκειμένη περίπτωση) και να μοιραστείς μαζί μας όλες τις θετικές πλευρές που αναμφισβήτητα διαθέτεις και που σου έχουν αναγνωριστεί στο παρελθόν με το παραπάνω.

Είναι νομίζω κρίμα να χαραμίζεις τα προσόντα σου σε εξυπνακισμούς και προσβολές κατά πάντων άνευ δοθείσης αιτίας όταν μπορείς άνετα να συμμετάσχεις με καλές προθέσεις σε αυτή τη διαδικτυακή παρέα που έχει δημιουργηθεί.

Σε περίπτωση που συνεχίσεις πραγματικά, αν και θα απογοητευτώ πολύ, ωστόσο δεν θα ασχοληθώ περαιτέρω γιατί πλέον θα είναι σαφές ότι δεν μπορώ να κάνω τίποτα για να σε πείσω. ¸χω εξαντλήσει θεωρώ την επιχειρηματολογία.

Φιλικά
ΜαρίναΤο μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: MeLiTzaNio, στις: 06/11/2006 15:32


Ανεκδοτάκι:

Πώς θα καταλάβεις πως η Μαρίνα διαστρεβλώνει την αλήθεια;

Κουνάει τα χείλη της.



Παραλλαγή του ανέκδοτου:

Q: Πως θα καταλάβεις ότι ένας δικηγόρος λέει ψέμματα;
A: Κουνάει τα χείλη του.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ? 17 έτη 4 μήνες πριν, #10249

  • Maria
  • Maria's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 124
  • Κάρμα: 0
¸λεγα να μην γράψω τίποτα, αλλά μιας και σε έχω συναντήσει θα σου πω μόνο αυτό Πέλα και θα αποχωρήσω. ¼ταν συναντηθήκαμε μου είχες πει ότι κριτική θα συνεχίσεις να κάνεις και σου είπα \"Οκ. Και καλά θα κάνεις\". Κάνεις κριτική για πράγματα στα οποία δεν έχεις συμμετάσχει ποτέ. Γιατί δεν σταματάς εδώ? Θεωρείς ότι έτσι σπαταλάς δημιουργικά τον χρόνο σου? Δεν νομίζω. Αν έχεις κάτι προσωπικό με την Μαρίνα, πες της το με pm, στο msn ή παρ'την τηλέφωνο τέλος πάντων. Αν δεν συμφωνείς και αν δεν σου αρέσουν κάποια πράγματα στο site και στο forum, πες την γνώμη σου και σεβάσου τους άλλους που κάτι βρίσκουν εδώ μέσα που να τους εκφράζει.
Είναι και πάλι ρητορικές οι ερωτήσεις μου. Δεν περιμένω απάντηση και δεν ξανασχολούμαι. Γιατί μου αρέσει να σπαταλώ τον χρόνο μου δημιουργικά.
Φιλικά (και το ξέρεις). :)
Και τούτη η μέρα ας μας βρει
μ' αυτούς που αγαπούμε
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ? 17 έτη 4 μήνες πριν, #10286

  • Μιχαηλίδης
  • Μιχαηλίδης's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 759
  • Κάρμα: 10
Κalijah, έχουν γίνει πολλές και πολύ πετυχημένες συνάξεις στη Θεσσαλονίκη.Παρακολούθα κατα το δυνατόν το φόρουμ και κάτι θα πετύχεις.Βέβαια μπορείς να προτείνεις και του λόγου σου!
Κατα τα άλλα καλώς ήρθες στην παρέα μας!
Το πόδι μου το αγαπώ
γι' αυτό καί το κουνάω
και μου είναι χρήσιμο πολύ
όταν περπατάω


KEEP WALKING
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ? 17 έτη 4 μήνες πριν, #10306

  • Earendil
  • Earendil's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Εό! γαμώ το φασισμό
  • Καταχωρήσεις: 23
  • Κάρμα: 0
Με όλες αυτές τις αντιδικίες και τις κόντρες θα έλεγα ότι θυμίζουμε αριστερή οργάνωση και όχι μια παρέα ανθρώπων που μοιράζονται κάποιες κοινές μουσικές (και όχι μόνο) ανησυχίες. ¼σο για τις συναντήσεις δεν ξέρω , τώρα περιμένω να πάω στην πρώτη μου (Θεσσαλονίκη , Κατερίνη , θα δείξει...)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ? 17 έτη 1 μήνας πριν, #13738

  • kan
  • kan's Avatar
ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΩΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΟΚΑΡΙΣΜΕΝΗ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΠΩΣ ΠΑΡΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΝ ΚΑΙ Η ΜΑΡΘΑ ΚΑΙ Ο ΘΑΝΑΣΗΣ. ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΥΧΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΝΥΓΗΡΙΑ. ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΝΩΣΤΑ ΜΕΛΗ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΜΕ?
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ? 17 έτη 1 μήνας πριν, #13739

  • Anel
  • Anel's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 768
  • Κάρμα: 0
Και βέβαια μπορείτε!
Ο καθένας μπορεί!
Αν και βέβαια συνήθως ο Θανάσης και η Μάρθα απουσιάζουν!!
Ήταν η εξαίρεση οι φωτογραφίες εκείνης της συνάντησης που είδες!
:laugh: :laugh:
ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΘΛΙΜΜΕΝΑ Μ' ΕΝΑ ΣΑΡΑΚΙ ΑΡΜΕΝΙΚΟ

http://stahiologiseis.blogspot.com/

(Αχ αυτό το φόρουμ
αχ αυτό το φόρουμ --> τι νοσταλγικό που ακούγεται τώρα πια αυτό...)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: