Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: μαλαμας στον ζυγο

Re:μαλαμας στον ζυγο 15 έτη 1 μήνας πριν, #28426

  • agapios
  • agapios's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 159
  • Κάρμα: -2
Για να μην παρεξηγηθώ, δεν ήθελα να μάθω, δεν ζητούσα να ειπωθεί κάτι. Δεν είμαι αδιάκριτος. Γι' αυτό και δεν ρώτησα. Το λέω σε περίπτωση που παρεξηγηθώ. Ίσως η διατύπωση να μην ήταν αυτή που έπρεπε αλλά το δηλώνω : ΔΕΝ ΖΗΤΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΠΩΘΕΙ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΚΡΙΤΟΣ. Για να είμαι ειλικρινής δεν με ενδιαφέρει (ούτε με την κακή ούτε με την καλή έννοια). Άλλωστε ό,τι και να ήταν τέλειωσε και αφού τέλειωσε πισωγυρίσματα δεν βοηθούν κανέναν.

Αυτά για να μην παρεξηγηθώ.
Μην υποτιμάτε την αξία των τρελών, των εκκεντρικών και των ονειροπόλων. Κάθε Αρθούρος χρειάζεται τον Μέρλιν του...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:μαλαμας στον ζυγο 15 έτη 1 μήνας πριν, #28430

  • navar
  • navar's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 852
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: -36
agapios έγραψε:
Για να μην παρεξηγηθώ, δεν ήθελα να μάθω, δεν ζητούσα να ειπωθεί κάτι. Δεν είμαι αδιάκριτος. Γι' αυτό και δεν ρώτησα. Το λέω σε περίπτωση που παρεξηγηθώ. Ίσως η διατύπωση να μην ήταν αυτή που έπρεπε αλλά το δηλώνω : ΔΕΝ ΖΗΤΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΠΩΘΕΙ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΚΡΙΤΟΣ. Για να είμαι ειλικρινής δεν με ενδιαφέρει (ούτε με την κακή ούτε με την καλή έννοια). Άλλωστε ό,τι και να ήταν τέλειωσε και αφού τέλειωσε πισωγυρίσματα δεν βοηθούν κανέναν.

Αυτά για να μην παρεξηγηθώ.

Μετά τον τελευταίο καυγά στο διπλανό φόρουμ…. Μάλλον με έχουν πάρει με κακό μάτι…
¼χι ρε τη να παρεξηγηθείς εσυ… σιγά μην ήθελες και εσύ και εγώ να τεκνοποιησουμε με τον Σωκράτη η των Θανάση..
Αν ευτυχής ή δυστυχής είμαι δεν εξετάζω.
Πλην ένα πράγμα με χαράν στον νου μου πάντα βάζω --
που στην μεγάλη πρόσθεσι (την πρόσθεσί των που μισώ)
που έχει τόσους...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:μαλαμας στον ζυγο 15 έτη 1 μήνας πριν, #28434

  • agapios
  • agapios's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 159
  • Κάρμα: -2
Παίδες, αδέρφια μου ή όποια άλλη προσφώνηση επιθυμείτε (ή χωρίς προσφώνηση) λέω να πάω ξανά αυτό το Σάββατο αλλά από αυτά που γράφτηκαν περί ακεφιάς φοβάμαι. Πέτυχα τον Σωκράτη σε συναυλίες άκεφο και πραγματικά το είχα μετανιώσει που πήγα. Αν τον έχετε πετύχει άκεφο μπορείτε να καταλάβετε τι εννοώ. Δεν ήταν και κανά μαρτύριο, αλλά δεν ήταν και καλά.
Μην υποτιμάτε την αξία των τρελών, των εκκεντρικών και των ονειροπόλων. Κάθε Αρθούρος χρειάζεται τον Μέρλιν του...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:μαλαμας στον ζυγο 15 έτη 1 μήνας πριν, #28435

  • agapios
  • agapios's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 159
  • Κάρμα: -2
navar έγραψε:
agapios έγραψε:
Για να μην παρεξηγηθώ, δεν ήθελα να μάθω, δεν ζητούσα να ειπωθεί κάτι. Δεν είμαι αδιάκριτος. Γι' αυτό και δεν ρώτησα. Το λέω σε περίπτωση που παρεξηγηθώ. Ίσως η διατύπωση να μην ήταν αυτή που έπρεπε αλλά το δηλώνω : ΔΕΝ ΖΗΤΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΠΩΘΕΙ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΚΡΙΤΟΣ. Για να είμαι ειλικρινής δεν με ενδιαφέρει (ούτε με την κακή ούτε με την καλή έννοια). Άλλωστε ό,τι και να ήταν τέλειωσε και αφού τέλειωσε πισωγυρίσματα δεν βοηθούν κανέναν.

Αυτά για να μην παρεξηγηθώ.

Μετά τον τελευταίο καυγά στο διπλανό φόρουμ…. Μάλλον με έχουν πάρει με κακό μάτι…
¼χι ρε τη να παρεξηγηθείς εσυ… σιγά μην ήθελες και εσύ και εγώ να τεκνοποιησουμε με τον Σωκράτη η των Θανάση..

Κοίτα να δεις που φοβόμουν ότι θα γίνει κάτι τέτοιο. Δεν απολογήθηκα στα γραφόμενά σου, ούτε τα παρεξήγησα. Το έγραψα για να μην ξεκινήσει κάποια συζήτηση από αυτές τις υποκριτικές και άσκοπες συζητήσεις στις οποίες αρεσκόμαστε και εδώ στην κοιλάδα αλλά και \"στον έξω κόσμο\". Τώρα με το \"υποκριτικές\" και το \"άσκοπες\" μάλλον βάζω φωτιές αλλά τι να κάνω; ¸τσι μου φαίνονται (όπως και πολλά άλλα).<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: agapios, στις: 19/03/2009 17:02
Μην υποτιμάτε την αξία των τρελών, των εκκεντρικών και των ονειροπόλων. Κάθε Αρθούρος χρειάζεται τον Μέρλιν του...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: