Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΟ ΔΙΟΝ

Re:ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΟ ΔΙΟΝ 18 έτη 1 μήνας πριν, #5844

  • ΒΙΚΤΩΡΙΑ
  • ΒΙΚΤΩΡΙΑ's Avatar
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΦΤΑΣΕΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ.ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ...(ΣΝΙΦ,ΣΝΙΦ) ΝΑ´ΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΑΡΙΑ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ. Η ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΕΜΠΕΡΙΑ ΜΑΓΙΚΗ ΠΟΥ ΜΟΝΟ Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ...ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΕΙΠΩΘΕΙ ΤΟΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΣΧΟΛΙΑ...ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ.ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΞΑΝΑ ΜΟΛΙΣ ΒΡΩ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΡΑΞΩ Σ¸ΝΑ INTERNET CAFE
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΟ ΔΙΟΝ 18 έτη 1 μήνας πριν, #5845

  • socrates
  • socrates's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 32
  • Κάρμα: 0
Να δηλώσω κι εγώ την παρουσία μου..Η καλύτερη συναυλία του Θανάση μέχρι την επόμενη βεβαίως! Πολύ κέφι και συμμετοχή του κόσμου! Κρίμα για τα παιδιά που έλειπαν.:P

Ακόμη μία αναφορά για τα κουνούπια:

Πάνω στα ματόκλαδά σου ζει
Κουνούπι διψασμένο
Πάνω στα ματόκλαδα
Εσύ είσαι ανεβασμένο


:laugh: :laugh:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΟ ΔΙΟΝ 18 έτη 1 μήνας πριν, #5856

Hi,

I've pressed on all icons, and I've finally arrived here. I'm writing to know where I can find a list of Papakonstantinou's concerts. I've listened to him for years and I'd like to see him live, it doesn't matter where. This is the only good website, at least I think so, but I can't read Greek, unfortunately. Can you help me? Does Papakonstantinou ever come to London?

I can also read French, if it's better. Now I have to find the 'send' icon!

Thank you.

Martine Gosselin
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΟ ΔΙΟΝ 18 έτη 1 μήνας πριν, #5858

  • nicolasgiann21
  • nicolasgiann21's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 331
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 34
Παραβρεθηκα και εγω στην συναυλια του Θαναη στο Διον αλλα δεν εχω να προσθεσω κατι ιδιαιτερο...
Πολυ καλη συναυλια,κλασικα...Στην πορτα δεν μας αφησε ο φουσκωτος να περασουμε τις μπυρες και μεσα ολοι ειχαν τις καβαντζες τους...Ο Τηλεμαχος αρχηγος...
Η απολυτη ελληνιδα σταρ(Λιζετα) :P εδωσε ρεστα...
Για την Τσανακλιδου...νταξ,ποτε δεν με συγκινουσε εξαλλου!
Άραγε υπήρξαμε ποτέ;Στα όνειρα μας...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΟ ΔΙΟΝ 18 έτη 1 μήνας πριν, #5861

  • Ντάντη
  • Ντάντη's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 299
  • Κάρμα: 0
Γεια χαρά σε όλους. Είμαι ενθουσιασμένη πολύ διότι την περασμένη Παρασκευή παρακολούθησα την συναυλία του Θανάση Παπακωνσταντίνου στο Δίον για πρώτη φορά και άκουσα συνειδητά επίσης για πρώτη φορά τον Θανάση. Οι ήχοι του είναι πραγματικά ξεχωριστοί, ένα συνοθύλεμμα από διάφορα είδη μουσικής. Και χαιρομαι πολύ διότι είχα καιρό να ακούσω κάτι που να με μαγέψει - κάτι με βάθος. Ευχαριστώ πολύ λοιπόν τον Θανάση....και εύχομαι καλή συνέχεια.
'Ακου, βλέπε, σώπα.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΟ ΔΙΟΝ 18 έτη 1 μήνας πριν, #5863

  • ZEFYROS
  • ZEFYROS's Avatar
HI, ITS GOOD TO KNOW THAT THE MUSIC OF THANASIS TRAVELS AROUND EUROPE!!! UNFORTUNATELY YOU CAN ONLY HEAR HIM LIVE IN GREECE. THE LIST IS: 13TH AUGUST AMORGOS ISLAND---5TH SEPTEMBER KALAMARIA,THESSALONIKI---14TH SEPTEMBER HALKIDONA,ATHENS.I HOPE I WAS SOME HELP TO YOU.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: