Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - SOS

Re:Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - SOS 17 έτη 10 μήνες πριν, #5301

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Δεν ήταν ο Στάθης...... εγώ ήμουνα!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :P


Πάντως παιδιά και όσοι δεν μπορέσουμε να έρθουμε καλό θα ήταν να μαζέψουμε λίγα χρηματάκια τα να δώσουμε (έστω τα χρήματα του εισιτηρίου)
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - SOS 17 έτη 10 μήνες πριν, #5303

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
Anel έγραψε:
ΑΛΕΞΗΣ έγραψε:
Προσωπικα ειμαι αντιθετος με τετοιου τυπου εκδηλωσεις,φιλανθρωπικες φουσκες και αλλα πυροτεχνηματα που οργανωνουν οι μεγαλοι φιλανθρωποι τυπου Μαριαννας Βαρδηνογιαννη που προσπαθουν να δειξουν ποσο καλοι ανθρωποι ειναι προσπαθωντας να κρυψουν την αντιλαικη τους πολιτικη.Ολα αυτα που θα επρεπε να παρεχονται απο χρηματοδοτηση του κρατους πρεπει να τα πληρωνουμε ξανα και ξανα.
Σε αυτην την περιπτωση ομως τα πραγματα ειναι πολυ διαφορετικα,ειδικα οταν ο χρονος ειναι εχθρος και συμμετεχουν ανιδιοτελης προσωπικοτητες σαν τον Θαναση.Μακαρι να μπορουσα και εγω να βρεθω εκει.Ελπιζω ολα να πανε καλα

Μου θυμίζεις φίλε όλες τις δηλώσεις του ΚΚΕ που πάντα ξεκινούν κατακρίνοντας την πολιτική του Πασόκ και της ΝΔ πριν καταλήξουν να κατηγορήσουν το \"κράτος\".
Τι ωραία που θα ήταν αν δεν τα συνδύαζες ΟΛΑ με την αθάνατη πολιτική σου ιδεολογία...Καταντάει κουραστικό...
:unsure:

Η ζωή από μόνη της είναι πολιτική πράξη. Αν θέλεις να το δείς. Συμφωνώ σε όσα έγραψε ο Αλέξης και αν ήμουν Ελλάδα θα ερχόμουν στη συναυλία. Μακάρι να πάνε όλα καλά.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - SOS 17 έτη 10 μήνες πριν, #5306

  • ilianna
  • ilianna's Avatar
Ρε Μαρίνα, που τη βρήκες τη Sara της φωτογραφίας;

Λοιπόν, άλλο η φιλανθρωπία και άλλο η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ φίλε Αλέξη. Ποιος τρόπος υπάρχει να συγκεντρωθούν χρήματα για όσους δεν θα ανέβουν στη Λάρισα; Μήπως κάποιος τραπεζικός λογαρασμός;

Y.Γ. Χρήστο, Ελένη, πού είστε;<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: ilianna, στις: 23/06/2006 16:23
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - SOS 17 έτη 10 μήνες πριν, #5307

  • Alvaro
  • Alvaro's Avatar
Χαίρομαι ειλικρινά που η προσπάθεια αυτή συγκινεί και ευαισθητοποιεί τόσο κόσμο. Είναι παρήγορο να διαπιστώνει κανείς ότι δεν έχουμε απομείνει εντελώς κούτσουρα, αλλά υπάρχει ακόμη μέσα μας καλό υλικό. Μόνο που καμιά φορά θέλει λιγάκι \"σκάψιμο\" για να βγει στην επιφάνεια και τέτοιες αφορμές, όπως η περίπτωση του Κυριάκου, δίνουν το ερέθισμα που χρειάζεται. Νομίζω ότι αυτό που γίνεται τώρα εδώ σ' αυτή την κοιλάδα δεν είναι λίγο ή μικρό, είναι πολύ και είναι σπουδαίο. Θα επικοινωνήσω με τα παιδιά που ξεκίνησαν αυτή την ιστορία με την συναυλία αλληλεγγύης για να δούμε τι τρόπος υπάρχει να φτάσει η οικονομική βοήθεια από άτομα που θέλουν να βοηθήσουν, αλλά δεν θα μπορέσουν να δώσουν \"το παρών\" στο Κηποθέατρο το βράδυ της 13ης Ιουνίου.

Θα επανέλθω σύντομα, ελπίζω με ευχάριστα νέα.

Χάρης Alvaro Γεωργούλας

................................................................................................

όσοι με γέλασαν κι όσοι με κέρασαν
πικρό ποτήρι κι άχρηστους κανόνες
θα ηττηθούν απ' ό,τι πιο αδύναμο
από τη χλόη που σκεπάζει ερειπιώνες
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - SOS 17 έτη 10 μήνες πριν, #5402

  • alvaro
  • alvaro's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 44
  • Κάρμα: 0
Επειδή υπήρξαν αρκετοί φίλοι συγκοιλαδίτες, που δήλωσαν την επιθυμία να βοηθήσουν οικονομικά την προσπάθεια για τον Κυριάκο, αλλά δεν έχουν τη δυνατότητα να είναι παρόντες στη συναυλία, επικοινώνησα με τα παιδιά που οργανώνουν αυτή την ιστορία και μου έδωσαν τον τραπεζικό λογαριασμό στη Eurobank με τα εξής στοιχεία: 0026.0039.19.0101547362 στο όνομα Δαλαμάγκας.

Από την πρωτεύουσα του κάυσωνα.

Χάρης Alvaro Γεωργούλας

.................................................................................................
Πολλές φορές προσπάθησα
μ' αυτά τα γαμημένα
αντί να βγουν στα χείλη μου
σφηνώνουν στον αυχένα
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - SOS 17 έτη 10 μήνες πριν, #5437

  • hopkins
  • hopkins's Avatar
Πολύ πιθανόν να είμαι εκεί. Μήπως γνωρίζουμε την τιμή του εισιτηρίου; Για να κανονίσουμε να τα έχουμε τα λεφτά που χρειάζονται.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: