Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Λυκαβηττός-Οργανωθείτε

Re:Λυκαβηττός-Οργανωθείτε 17 έτη 10 μήνες πριν, #5357

  • GEORGIA
  • GEORGIA's Avatar
Αλέξη,
Επειδή είμαι στη Θεσσαλονίκη και δεν έχω ιδία άποψη για τη συναυλία του Λυκαβηττού θα σου πω τα εξής:όταν έπαιζε ο Θανάσης πριν από 10 ,9 και 8 χρόνια σε χώρους της Θεσσαλονίκη όπως το πατάρι της \"Ρωξάνης\", το \"Αμάρειον\" και το \"¸ντεχνο\" ήταν ένα όνειρο πραγματικό που δεν πίστευες ότι το ζούσες.Μαζί του ήταν ο Γ.Μιχαήλ και αυτός ο εξαίσιος μουσικός ο Κ.Θεοδώρου και όλα ήταν μαγικά και ο ίδιος του πολύ ευχαριστημένος και χαλαρός.¼ταν έγινε γνωστός σε μεγαλύτερο κοινό φυσικά και αναγκάστηκε να δίνει πλέον μεγάλες συναυλίες όπως και οι άλλοι καλλιτέχνες του είδους πράγμα που τον κάνει να αισθάνεται αμήχανα και είμαι σίγουρη γι'αυτό.¼σον αφορά στον ήχο του (εννοώ της διοργάνωσης) έχω την εντύπωση ότι συνεχώς γίνεται αυτό από τότε που ξεκίνησαν οι μεγάλες συναυλίες - είμαι κι εγώ απογοητευμένη.Θα σου ευχόμουν βέβαια να τον είχες ακούσει από κοντά όπως έχω κάνει εγώ αλλά το ποτάμι δεν γυρίζει γι'αυτό όταν ξαναπάς σε συναυλία του Θανάση χαλάρωσε και απόλαυσε αυτό που έχεις γιατί μέσα στα σκουπίδια υπάρχει και το διαμάντι μας που ονομάζεται Θανάσης Παπακωνσταντίνου!
Save Alexis!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Λυκαβηττός-Οργανωθείτε 17 έτη 10 μήνες πριν, #5361

  • ΜΙΧΑΛΗΣ
  • ΜΙΧΑΛΗΣ's Avatar
Σιγουρα υπήρξαν πολύ ωραίες στιγμές κατα τη διάρκεια της συναυλίας.Γενικα πάντως ο Θανάσης μου έδωσε την αισθηση οτι δεν είχε κέφι.Επίσης έλειπαν παρα μα παρα πολύ τα πνευστά.Ο κόσμος έτσι κι έτσι.Ενα μεγάλο ποσοστό ήξερε μόνο την τράτα και τον αποσπερίτη!Ασχολίαστο.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Λυκαβηττός-Οργανωθείτε 17 έτη 10 μήνες πριν, #5362

  • alex
  • alex's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 76
  • Κάρμα: 0
H συναυλία πολύ καλή, απλά θα ήθελα να επισημάνω κι εγω την έλλειψη κάποιων οργάνων...

Ο κόσμος έτσι κι έτσι (θα συμφωνήσω) πολλοί δεν ήξεραν την κοιλάδα :laugh:
και φρόντισα να την κάνω γνωστή σ'αυτούς που βρίσκονταν γύρω μου :)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Λυκαβηττός-Οργανωθείτε 17 έτη 10 μήνες πριν, #5364

  • Καπελέτος
  • Καπελέτος's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 51
  • Κάρμα: 0
Ο GEOSKOUL ΞΑΝΑΧΤΥΠΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΝΩΣΤΟ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟ. ΜΕΤΑ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΚΟΥΣΑ 3 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΔΙΑ ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑ. «ΣΑΜΠΑΧ» ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗ (ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΘΑΡΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ) ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ, «ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ» ΠΟΥ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΤΟ «ΟΤΑΝ ΧΑΡΑΖΕΙ» ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ. ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ. ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ Ο ΘΑΝΑΣΗΣ. Α ΡΕ GEOSKOUL ΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. ΜΑΣ ΞΕΣΗΚΩΝΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ. ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ : ΡΕ ΜΠΑΜΠΑ ΕΜΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ? ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΑΣ ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕ ΚΑΛΟ, ΧΩΡΙΣ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΚΑΙ ΚΛΟΠΕΣ ΒΕΒΑΙΑ.
Καλυτερα να πεσει αλεπου στο κοτετσι σου παρα Αθηναιος....
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Λυκαβηττός-Οργανωθείτε 17 έτη 10 μήνες πριν, #5424

Γεια σας και απο μενα, μολις σημερα σας βρηκα, η συναυλια πολυ καλη!!

Μερικες φωτο http://www.pbase.com/clarckent/live μπορειτε να βρειτε στο λινκ...

Στεφανος
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Λυκαβηττός-Οργανωθείτε 17 έτη 10 μήνες πριν, #5425

  • lab_mice
  • lab_mice's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 259
  • Κάρμα: 0
Στέφανε,

Καλώς ήρθες στην τρελο-παρέα μας. Για τις φωτογραφίες σου τι να πω ?
Σίγουρα δεν πρέπει να είσαι ένας απλός hobby-στας. Μάλλον το αντίθετο.
(Αν κρίνω από όλες σου τις galleries ...)

Μερικά σχόλια για τις φώτο
Στην 3η φωτογραφία μπορεί κάποιος να ξεχωρίσει:
- ¸να γνωστό σαλονικιότικο καπέλο... (ακριβώς στα πόδια του Θανάση)
- Και πίσω αριστερά από το καπέλο αυτό, ακόμη έναν τρελαμμένο Σαλονικιό...
- Στη 1η σειρά μπροστά (τέρμα δεξιά) την φίλη μας: spastic girl των Ιωαννίνων...
- Διακρίνω επίσης την κοτσίδα του Αντώνη, και την Λίλα επί σκηνής ...
Τα υπόλοιπα homework για το σπίτι !!

Η 4η φωτογραφία είναι ΟΛΑ ΤΑ EURO !!!!!! Και μου θυμίζει και κάτι από τις φωτογραφίες με τον Alfred Hitchcock. Απλά τέλεια !!!!
Στη 11η πρώτη μούρη οι μπύρες του Dimko και στην 12η το γνωστό μπουκάλι κρασί (διακρίνετε μια σιλουέτα κάτω αριστερά ?...κάτι σα να κρατάει, κάτι σαν μια κάμερα...). Επίσης για την 10η δεν έχω αποφασίσει ακόμα... είναι/δεν είναι ??


Ευχαριστούμε πάρα πολύ φίλε Στέφανε !!!

(Παρακαλούνται οι κ.κ Admins όπως βάλουν τις άνωθεν φωτογραφίες στο αντίστοιχο τμήμα του site)
Αχ αυτό το forum...
Αχ αυτό το forum!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: