Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Πειραιάς, "Passport" - 2,9,10,23 & 24 Μαρτίου

Re:Πειραίας, 12 έτη 2 εβδομάδες πριν, #34636

  • ionas
  • ionas's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • ο ιωνας και το κητος του
  • Καταχωρήσεις: 191
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 6
Αλλη μια σουπερ βραδια η χθεσινη 9/3
Ωραιος κοσμος δυνατη ατμοσφαιρα
Πολυ δυναμικα παιξιματα ωραιο κεφι
Μπραβο και παλι σε ολους.
Ευχαριστω για την μοναδικη βραδια
Ο ελαχιστος εαυτος,ο τρελος χορευτης, η κιβωτος των κινησεων. Φωναζει η θυελλα σαν να'ναι αρχαιο τερας. Ηρθαμε απο μακρια και παω στοιχημα πως δεν θυμασαι απ'οσο ξερω...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Πειραιάς, "Passport" - 2,9,10,23 & 24 Μαρτίου 12 έτη 2 εβδομάδες πριν, #34637

  • άχραντη σιγή
  • άχραντη σιγή's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • ΩΧΩΧ ΩΧ
  • Καταχωρήσεις: 52
  • Κάρμα: 3
Εγώ προσωπικά, την Παρασκευή ενθουσιάστηκα από το πρόγραμμα κ από το κέφι του Θανάση! Με χάλασε βέβαια λίγο το γεγόνος ότι το κοινό δεν ήταν αρκετά ανεβαστικοί όσο έχω συνηθίσει σε συναυλίες του Θανάση και αυτό φάνηκε ιδιαίτερα στο τέλος που είπαν τους πότες και ακούγονταν κυριολεκτικά 10 άτομα... :dry: Δον, δεν ξεκινάς θέμα εσύ καμιά μάζωξη για την άλλη βδομάδα τώρα που ανοίγει και ο καιρός??? :P
μια κούπα από τη στάχτη μου να φτιάξετε συντρόφοι, σαν θα γεμίζει με κρασί μπορεί να ξαναζήσω!!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Πειραιάς, "Passport" - 2,9,10,23 & 24 Μαρτίου 12 έτη 2 εβδομάδες πριν, #34641

  • o_elaxistos_leme
  • o_elaxistos_leme's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 5
  • Κάρμα: 0
Όντως το κοινό ήταν λίγο περίεργο.... Πιστεύω πως αν ήταν όλος ο χώρος για όρθιους θα ήταν κάπως πιο "ζεστά" τα πράγματα...(έχω και την εντύπωση πως τα τραπέζια επηρέασαν και την ακουστική...σαν να ακουγόταν πολύ η βαβούρα του κόσμου μου φάνηκε!) Όπως και να 'χει ήταν ένα από τα καλύτερα του Θανάση, με μεγάλο πρόγραμμα και πολλή όρεξη απ'όλους..... κι επιτέλους ΟΙ ΠΟΤΕΣ!!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Πειραιάς, "Passport" - 2,9,10,23 & 24 Μαρτίου 12 έτη 1 εβδομάδα πριν, #34646

  • kanala
  • kanala's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 70
  • Κάρμα: 5
Η εμφάνιση της Παρασκευής 9/3 ήταν πραγματικά απίστευτη! Είναι ίσως από τα καλύτερα λάιβ που έχω δει γενικά... Το κοινό μας τα χάλασε,είναι η αλήθεια,αλλά στη σκηνή υπήρχε τόση ένταση και κέφι που ξέχασα τα πάντα γύρω μου μετά από κάποια ώρα...Και φυσικά δεν μπορώ να μη σχολιάσω το καινούριο "πλέιλιστ"!!!
+1 τα πάξιμάδια [έπεσε τρελός χορός :P ]
+1 στη βέρα
+10 στους πότες που τόσο πολύ είχα ζηλέψει όταν είδα ότι το είπε στην Πάτρα...αλλά μας αποζημείωσε κ εμάς! Βέβαια η ατμόσφαιρα κατα τη διάρκειά του δεν ήταν αυτή που θα περίμενα,αλλά δε βαριέσαι...εμείς οι 5 που το θέλαμε,γουστάραμε μαζι με τους 3 ον στέιτζ :woohoo:
Άντε να ανταμώσουμε και την άλλη βδομάδα,αν τα καταφέρουμε... :P

Υ.Γ. Το κλαρίνο μου έλειψε αρκετά μπορώ να πω... :blush:
Γεια σας πότες της στρογγυλής τραπέζης
που τα σαρκία σας η μέθη κυβερνα...
Τελευταία Επεξεργασία: 12 έτη 1 εβδομάδα πριν, από τον/την kanala.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Πειραιάς, "Passport" - 2,9,10,23 & 24 Μαρτίου 12 έτη 1 εβδομάδα πριν, #34647

  • katerinac21
  • katerinac21's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 67
  • Κάρμα: 5
Συμφωνώ και εγώ με πολλά από τα παραπάνω!!! Ήταν πολύ όμορφα την Παρασκευή! Ομολογώ ότι ήμουν σε τραπέζι, ξεκούραστα και ευχάριστα! Το κλίμα το συναυλιακό μας έλειψε, τα μπροστά τραπέζια δεν συμμετείχαν τόσο όσο ξέρουμε από άλλες εμφανίσεις, αλλά η βραδιά ήταν πολύ καλή συνολικά, και νομίζω και εγώ ότι ο Θ.Π. είχε κέφια πολλά! Για το κλαρίνο έχω να πω ότι ήταν πολύ αισθητή η απουσία του, ειδικά μετά τις πρόσφατες συναυλίες του Γυάλινου (όπου η Παρασκευή εκεί όπως ξαναέγραψα ήταν από καλύτερα λαιβ του Θανάση που έχω παρακολουθήσει). Επιτέλους μετά από καιρό άκουσα την πολυαγαπημένη 'Παλιά πληγή', στα συν και η Βέρα, και φυσικά οι Πότες!!! Επίσης, πολύ σημαντικό ότι ήταν και πάλι αρκετά διαφορετικό το πρόγραμμα (να μη βαρεθούμε όσοι πγαίνουμε συχνά...)
:side: :side: :side:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: