Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Εμφάνιση στην Κυπαρισσία, 12/08/2010

Re:Εμφάνιση στην Κυπαρισσία, 12/08/2010 13 έτη 8 μήνες πριν, #31159

  • melia
  • melia's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 286
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 9
Θαρρώ πως το λάηβ υπερεβη κατα πολύ των προσδοκιών μου. Έχοντας μια ελαφρά ανασφάλεια εξαιτίας των αρνητικών σχολιασμών αλλα και μια λαχταρα και υπερ-θετική σκέψη (αν σου πιπιλα ο καρανικας μερα νυχτα τα αυτια :P )μπορώ να πω ότι κρατάω πλεον μόνο τα θετικά. Η μπάντα ήταν εξαιρετική. Η Ματούλα ήρθε και έδεσε με την τρέλα της και απογειωσε τη συναυλία με κομματια που είχαμε χρονια να τα ακουσουμε! Υστερα απο 2 χρονια ενός ήσυχου μα ταυτοχρονα "δυνατου" θαναση προχθες είδαμε εναν Θαναση να χορευει, να μπουγελωνει επι σκηνης τη Ματουλα, να ενθουσιαζεται με τις υπεροχες :P δευτερες φωνες μας στην Αμερικη.
Εχω να δηλωσω ότι η ενορχηστρωση του σαν μικελε με το κλαρινο μου αρεσε πολυ πολυ πολυ! Εχω την εντυπωση ότι με την διαφορετικη ενορχηστρωση των κουπλε εχει αλλάξει ακομη πιο πολυ προς το καλυτερο το κομματι! Η παρουσιαση των μουσικών και το ρεγκε-σκα τελειωμα ηταν το αποτελειωτικο χτυπημα. Κακομοιρα ψηφιακουλα μου ποσο πολυ χτυπηθηκες :dry:
Χαρηκα πολυ για τις γνωριμιες! Πάντα τετοια παιδια! Απολαυσαμε την Κυπαρισσια 3 μερουλες. Μετα το λαηβ που κουραγιο να ξεστησουμε! Ο κοσμος ειναι πολυ μικροοοοος!!!

Δυο (-) ειχε η συναυλια
1. Τα μπουκαλια πλαστικα αδεια μεν που πεταχτηκαν στη σκηνη δε.
2. Η απουσια του κρυσταλλινου :P :P :P :P :P :P :P :P

Εδω φωτογραφικο υλικό από το πρωτο μονο μισαωρο. Μετά το χάος!

s41.photobucket.com/albums/e259/Koiladaphotos/Kyparissia%2012-08-2010/

Πι. Ες. Θέλω κι άλλο!
νηφαλια και παράλογη η γη που περπατώ.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: