Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Θανάσης LIVE

Re:Θανάσης LIVE 16 έτη 9 μήνες πριν, #21889

  • navar
  • navar's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 852
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: -36
Προσπαθώ πολύ σκληρά να ξεχάσω το καλομοιροφιάσκο του Νιόνιου …. Πίστευα πως τα είχα καταφέρει, ώσπου σήμερα σε μεσημεριανάδικο έπαιζε αφιέρωμα στον άλλο μεγάλο μας μουσικοσυνθέτη τον Καρβέλα ….. Εκεί ο Νιόνιος έκανε ντουετάκι με τον Μακάκα και την άλλη μεγάλη ερμηνεύτρια ( παραλύω ,περνάει διπλά μου ξυστά το λεωφορείο)( να σε πατούσε να ησυχάζαμε όλοι μας )
Αν ευτυχής ή δυστυχής είμαι δεν εξετάζω.
Πλην ένα πράγμα με χαράν στον νου μου πάντα βάζω --
που στην μεγάλη πρόσθεσι (την πρόσθεσί των που μισώ)
που έχει τόσους...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης LIVE 16 έτη 9 μήνες πριν, #21890

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
navar έγραψε:
Προσπαθώ πολύ σκληρά να ξεχάσω το καλομοιροφιάσκο του Νιόνιου …. Πίστευα πως τα είχα καταφέρει, ώσπου σήμερα σε μεσημεριανάδικο έπαιζε αφιέρωμα στον άλλο μεγάλο μας μουσικοσυνθέτη τον Καρβέλα ….. Εκεί ο Νιόνιος έκανε ντουετάκι με τον Μακάκα και την άλλη μεγάλη ερμηνεύτρια ( παραλύω ,περνάει διπλά μου ξυστά το λεωφορείο)( να σε πατούσε να ησυχάζαμε όλοι μας )

Ο Σαββόπουλος είναι πολύ μεγάλος τραγουδοποιός και αυτό δεν αναιρείται, όσες μαλακίες κι αν έχει κάνει. Σαν καλλιτέχνη τον κρίνουμε. Κι εγώ θα προτιμούσα να παίξει ο Θανάσης με το group του, αλλά δε μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας. Χαλάρωσε λίγο κι αν πας και δεν περάσεις καλά, εδώ είμαστε για να τα πούμε. Μην προτρέχεις, γιατί αν σκάσουν καμιά σούπερ εμφάνα δε θα έχεις τπτ να πεις, ούτε κι εγώ φυσικά.
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης LIVE 16 έτη 9 μήνες πριν, #21891

  • navar
  • navar's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 852
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: -36
Σκιπίωνας έγραψε:
navar έγραψε:
Προσπαθώ πολύ σκληρά να ξεχάσω το καλομοιροφιάσκο του Νιόνιου …. Πίστευα πως τα είχα καταφέρει, ώσπου σήμερα σε μεσημεριανάδικο έπαιζε αφιέρωμα στον άλλο μεγάλο μας μουσικοσυνθέτη τον Καρβέλα ….. Εκεί ο Νιόνιος έκανε ντουετάκι με τον Μακάκα και την άλλη μεγάλη ερμηνεύτρια ( παραλύω ,περνάει διπλά μου ξυστά το λεωφορείο)( να σε πατούσε να ησυχάζαμε όλοι μας )

Ο Σαββόπουλος είναι πολύ μεγάλος τραγουδοποιός και αυτό δεν αναιρείται, όσες μαλακίες κι αν έχει κάνει. Σαν καλλιτέχνη τον κρίνουμε. Κι εγώ θα προτιμούσα να παίξει ο Θανάσης με το group του, αλλά δε μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας. Χαλάρωσε λίγο κι αν πας και δεν περάσεις καλά, εδώ είμαστε για να τα πούμε. Μην προτρέχεις, γιατί αν σκάσουν καμιά σούπερ εμφάνα δε θα έχεις τπτ να πεις, ούτε κι εγώ φυσικά.
Εντάξει για τους ΝΟΕ να μιλάω που τους άκουσα έστω μια φορά ???? ε αφεντικό????
Αν ευτυχής ή δυστυχής είμαι δεν εξετάζω.
Πλην ένα πράγμα με χαράν στον νου μου πάντα βάζω --
που στην μεγάλη πρόσθεσι (την πρόσθεσί των που μισώ)
που έχει τόσους...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης LIVE 16 έτη 9 μήνες πριν, #21892

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
Δε σου φταίει κανείς αν δε μπορείς να ξεχωρίσεις ένα απλό post από μία προσωπική επίθεση. Εγώ μιλάω χωρίς καμία διάθεση να γίνω επιθετικός και εσύ με ειρωνεύεσαι.
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης LIVE 16 έτη 9 μήνες πριν, #21893

  • navar
  • navar's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 852
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: -36
Σκιπίωνας έγραψε:
Δε σου φταίει κανείς αν δε μπορείς να ξεχωρίσεις ένα απλό post από μία προσωπική επίθεση. Εγώ μιλάω χωρίς καμία διάθεση να γίνω επιθετικός και εσύ με ειρωνεύεσαι.

Skipi sorry φίλε αν το κατάλαβες έτσι…. Δεν είναι ούτε προσωπική επίθεση ούτε τίποτα… απλά δεν μου αρέσει κανένα από τα 2 project… και απλά τα σχολιάζω ιδιαίτερα καυστικά … νομίζω πως αυτήν είναι η λογική των forum να εκφράζονται απόψεις… αν θες να κατακρίνεις τον τρόπο με τον οποίο τα εκφράζω… σεβαστό. Αλλά νομίζω πως είναι ήδη γνωστό το πώς λέω τις απόψεις μου και πως είναι το χιούμορ μου. Και ξέρω πως ο τρόπος που εκφράζομαι δεν αρέσει σε όλους ….. είναι επιλογή μου και καθώς και αυτά που λέω είναι προσωπικές μου απόψεις και νομίζω πως η άποψη κάθε ανθρώπου είναι σεβαστή.
Αν ευτυχής ή δυστυχής είμαι δεν εξετάζω.
Πλην ένα πράγμα με χαράν στον νου μου πάντα βάζω --
που στην μεγάλη πρόσθεσι (την πρόσθεσί των που μισώ)
που έχει τόσους...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης LIVE 16 έτη 9 μήνες πριν, #21894

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
To προηγούμενο post σου αναιρεί όσα λες τώρα. Απλά ψάχνεσαι για καβγά, αλλά δε θα σου χαρίσω αυτή τη χαρά. Τέλος.
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: