Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: Συναύλια στην Λαμία...

Re:Συναύλια στην Λαμία... 17 έτη 4 μήνες πριν, #16553

  • ANDREAZ
  • ANDREAZ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 11
  • Κάρμα: 0
Μέγα λάθος : Ξεκινάω από Αμφισσα για Λαμία , μία ώρα δρόμο, χωρίς νάχω διαβάσει στο forum το συγκεκριμένο για τη ρεζέρβα.Θα ακολουθήσω τις αφίσες σκέφτηκα...Θα ρωτήσω , θα μου πούνε...Και φτάνω στη Λαμία στις 9 το βράδυ και ούτε αφίσα , ούτε ένας που να ξέρει κάτι για το Θανάση. Ποιό Θανάση μου λέγαν όλοι και μού'ρχρονταν αλλεπάλληλα εγκεφαλικά...Τελικά κατέληξα στο κινηματογράφο.Και σήμερα μου φταίει όλο το σύμπαν.Μηδενός εξαιρουμένου...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναύλια στην Λαμία... 17 έτη 4 μήνες πριν, #16560

  • Shu_Ji
  • Shu_Ji's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 541
  • Κάρμα: 0
πηγε κανεις τελικα;κανενα ριβιου;το υστερογραφο αξιζει;
Δε μ' αναγνωριζετε γιατι ελειπα καιρο,

τα δακρυα μου δεν σας λενε κατι.

Λοιπον, διηγηθειτε μου τι εγινε εδω

να βρω ξανα του νηματος την ακρη. ...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναύλια στην Λαμία... 17 έτη 4 μήνες πριν, #16562

  • Prigipesa
  • Prigipesa's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 303
  • Κάρμα: 0
ΠΑΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ..ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠ ΕΞΩ ΚΑΜΙΑ 10 ΑΤΟΜΑ...ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΔΕΝ ΕΠΕΦΤΕ ΚΑΡΦΙΤΣΑ..
ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟΣ κ.Σάκης ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΥΠΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΒΑΛΕ ΜΕΣΑ..4 ΑΤΟΜΑ ΣΤΑ ΔΥΟ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ ΑΛΛΑ 4 ΣΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ..ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΤΗ ΠΟΡΤΑ..
ΗΤΑΝ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ Η ΒΡΑΔΙΑ..Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΜΗΧΑΝΙΑ..ΚΟΥΡΔΙΖΕ ΕΠΙ ΠΟΣΑ ΛΕΠΤΑ..
Η ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΑΠΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΝΤΟΥΚ..ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ...
ΑΞΕΧΑΣΤΗ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ..
ΦΩΤΟ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ...
Να βρω και εσάς αδέρφια μου, που χετε ξεθυμάνει, το φόβο και την ομορφιά να βάλουμε μαζί.
Να πλύνουμε με το κρασί τα νυσταγμένα μάτια κι ύστερα να σαλπάρουμε στη...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναύλια στην Λαμία... 17 έτη 4 μήνες πριν, #16584

  • valitsaki
  • valitsaki's Avatar
Ti na pw.....den exw logia....itan mia iperoxi vradia! To Gagarin itan mia gamati sinaulia..theiki (tin opoia de mporw na sxoliasw giati akoma eimai ekei! otan apostasiopoiithw isws ta kataferw!).....alla auto itan (gia mena toulaxiston) mia ksexwristi empeiria! Osoi imastan ekei zisame megales stigmes! Ki oso grafiko ki an akougetai, egw esi niwthw!

O Thanasis goustare ti fasi kai fainotan...kai ta paidia to idio! den tous stamatage tpt! Eixame tin timi n akousoume foveres ekteleseis! To kalitero itan otan akousa to Thanasi na leei oti to programma exei ksexeilwsei teleiws kai na to goustarei! Kai s ekeini ti fasi arxise i rempetiki vradia...kai nai! O Mpantouk pire ti skitali ki eipe ena rempetiko!!Kai alla tetoia polla!!

Kai oloi imastan mia megali parea!

Kai ta legame metaksi mas kai goustarame...

Kai de fwnakse kaneis \"Thanasi einai edw olo to Kongko!\", giati kaneis de goustare na apostasiopoiithei apo tous ipoloipous....giati oi stigmes itan monadikes kai thelame na tis moirastoume m olous!

Kai i vradia kilise iperoxa!

Kai sinexistike me gnwstous kai mi eksairetaious, koiladites kai mi ws nwris to prwiii!!!!!

Sas euxaristoume poli paidia!Itan to kalitero kleisimo! O kaliteros apoxairetismos!

Kali sinexeia se olous sas!!

p.s.: oi fotos kai ta videos en kairw! an kai proeidopoiw oti einai psiloathlies!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναύλια στην Λαμία... 17 έτη 4 μήνες πριν, #16599

  • drakonikolis
  • drakonikolis's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 39
  • Κάρμα: 0
Νομίζω ότι το κλείσιμο αυτής της συνεργασίας ήταν όπως το περιμέναμε.Κι ας έλειπαν 2 μέλη της μπάντας.Χαμός στη ρεζέρβα,αλλά και έξω απ'αυτήν μέχρι που έπειτα από παράληση του Θανάση εισήλθαν και οι απ'έξω.Το αποκορύφωμα αυτής της βραδιάς ήταν το ρεμπέτικο του Μπαντούκ αλλά και οι πότες με τους καταστηματάρχες να είναι αγκαλιά με τους συνήθεις υπόπτους και να κλείνουν τη βραδιά.

Υ.Γ. Ο Μπασλάμ έδωσε ρεσιτάλ ερμηνείας στους πότες μιας και κατάφερε να πετύχει όλες τις καταλήξεις των λέξεων του τραγουδιού,μικρό πρόβλημα εντοπίστηκε στα υπόλοιπα σημεία των λέξεων.

Υ.Γ.2. Μπορεί να μην ήμουν στο Gagarin,αλλά έστω και με πατερίτσες έδωσα το παρών στη ρεζέρβα. ''Παρηγοριά στον άρρωστο''
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναύλια στην Λαμία... 17 έτη 4 μήνες πριν, #16603

  • valitsaki
  • valitsaki's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 151
  • Κάρμα: 0
Kala twra to da...pali episkeptis?? Gmt!!%$#^%&(^$^$#@^$*
Una palabra no dice nada y al mismo tiempo lo esconde todo....
Una mirada no dice nada y al mismo tiempo lo dice todo...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: