Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Αλκίνοος Ιωαννίδης LIVE στο Λονδίνο

Re:Αλκίνοος Ιωαννίδης LIVE στο Λονδίνο 17 έτη 7 μήνες πριν, #13253

  • Φοινίκη
  • Φοινίκη's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 555
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 3
  • Κάρμα: 16
Επιθεωρητής Μακφάρλαν έγραψε:
Υποθέτω αγαπητή ότι η φίλτατη bob εννοεί το αντίθετο από αυτό που λέει ;) . ¼λοι γνωρίζουμε ότι ο αγαπητός Θανάσης και ο συμπαθέστατος καθ´ όλα Αλκίνοος έχουν φτιάξει τα καλύτερα σχήματα που υπάρχουν αυτή τη στιγμή στην Ελληνική Μουσική Σκηνή. Κοινώς, έχουν μαζέψει όλες τις μουσικάρες ....

Εντάξη, τώρα κατάλαβα που πήγαινε το αστείο. ¼λοι είναι γνώστες, εκτός από εμένα δηλαδή :y32b4: :lol:
Το καλό σου το καλό μου
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Αλκίνοος Ιωαννίδης LIVE στο Λονδίνο 17 έτη 7 μήνες πριν, #13254

  • Επιθεωρητής Μακφάρλαν
  • Επιθεωρητής Μακφάρλαν's Avatar
Πηνειώ έγραψε:
¼ταν σε κάθε ευκαιρία διαφημίζομεν κάτι, κύριε Επιθεωρητά, στο τέλος μπορεί να θεωρηθεί και αυτοδιαφήμιση. Το ίδιον όφελος...αντιλαμβάνεσθε...

Ναι, \"μουσικάρες\" και \"φοβερή μπάντα\" κτλ. Τα ξέρουμε. Προς τι η επανάληψις;


Το καλό αγαπητή, πρέπει να λέγεται και να (ξανα)λέγεται....

(χμ!!!! κάπου το χω διαβάσει αυτό ..... α ναι, δική σας ατάκα είναι B) )

:) :rolleyes: ;)

Πέρα από την πλάκα πάντως, το \"φτιάχνω καλή μπάντα\" σημαίνει σέβομαι τον εαυτό μου, το έργο μου και το κοινό μου. Επίσης το \"φτιάχνω καλή μπάντα\" και \"βγάζω καλά αποτελέσματα\" είναι μια χρονοβόρα και δαπανηρή διαδικασία και γι αυτό αυτοί που την ακολουθούν είναι και λίγοι και εκλεκτοί κατά τη γνώμη μου. Η φραστική αναγνώριση των υπέροχων αποτελεσμάτων που βγαίνουν από τη διαδικασία αυτή, είναι νομίζω το ελάχιστο που μπορεί να κάνει κάποιος που απολαμβάνει τους καρπούς της. Γιατί λοιπόν όχι? ´Το καλό να λέγεται και να ξαναλέγεται και να ξαναματαλέγεται :laugh:<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: επιθεωρητής Μακφάρλαν, στις: 06/02/2007 21:02
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Αλκίνοος Ιωαννίδης LIVE στο Λονδίνο 17 έτη 7 μήνες πριν, #13255

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
Αντιλαμβάνομαι...Αναμένω λοιπόν τον κύριο Παπ/νου όπως ενδυθεί μίαν εικονική περσόνα, του Buenaventura Durruti ή του Comandante Che Guevara επι παραδείγματι, και προσέλθει για τους εγκωμιασμούς του έργου του Θανάση Παπακωνσταντίνου.<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Πηνειώ, στις: 06/02/2007 21:12
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Αλκίνοος Ιωαννίδης LIVE στο Λονδίνο 17 έτη 7 μήνες πριν, #13256

  • Επιθεωρητής Μακφάρλαν
  • Επιθεωρητής Μακφάρλαν's Avatar
Αν σας πω ότι αντιλαμβάνομαι τι εννοείτε, θα σας πω ψέμματα. Είναι πάντως σαφές ότι διαφωνούμε, πράγμα που βεβαίως δεν είναι καθόλου κακό...

Τελικά καταφέρατε να προμηθευτείτε εισητήριο? Αν ναι, πείτε μας εντυπώσεις παρακαλώ ... :)<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: επιθεωρητής Μακφάρλαν, στις: 06/02/2007 21:14
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Αλκίνοος Ιωαννίδης LIVE στο Λονδίνο 17 έτη 7 μήνες πριν, #13257

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
Προμηθευτήκαμε εν τέλει εισιτήρια -ας είναι καλά οι Κύπριες φίλες μου και τα κοννέ τους.

Δε θα παραλείψω να γράψω ένα σύντομο review μετά το εν λόγω γκίγκ.

Και τώρα επιτρέψατέ μου όπως σας κεράσω έναν απίστευτο aphorism που μας έμεινε αμανάτι από το καλοκαίρι.

Voila monsieur!

www.powells.com/biblio?isbn=9781931243001
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Αλκίνοος Ιωαννίδης LIVE στο Λονδίνο 17 έτη 7 μήνες πριν, #13259

  • Επιθεωρητής Μακφάρλαν
  • Επιθεωρητής Μακφάρλαν's Avatar
Ευχαριστώ τα μέγιστα και ανταποδίδω με μια \"σκάφη με τραχανά\" που πιστέψτε με, σε αρκετές περιπτώσεις μπορεί να φανεί απίστευτα χρήσιμη :lol: Σε κάθε σας ανάγκη λοιπόν, θέτω την μία και μοναδική βοηθητική μου συσκευή στη διάθεση σας ....
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: