Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: Φωτογραφίες από το Ηράκλειο στο Bacarra (20-01-07)

Re:Φωτογραφίες από το Ηράκλειο στο Bacarra (20-01- 17 έτη 7 μήνες πριν, #12871

  • Επιθεωρητής Μακφάρλαν
  • Επιθεωρητής Μακφάρλαν's Avatar
Φίλτατε lab_mice,

Σε ευχαριστώ από καρδιάς για την δωρεάν χορήγηση του πραγματικά εξαιρετικού σε ποσότητα και ποιότητα φωτογραφικού υλικού. ¼σο για το υπόλοιπο υλικό που φαίνεται να έχεις, θα σε συμβούλευα ως μεγαλύτερος, να δεχθείς τις προτεινόμενες προσφορές καθώς και οι καιροί είναι χαλεποί, αλλα και, ως γνωστόν, το δωρεάν ποτέ δεν εκτιμάται στις μέρες μας.

Φιλικά,
Επιθεωρητής Μακφάρλαν
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Φωτογραφίες από το Ηράκλειο στο Bacarra (20-01- 17 έτη 7 μήνες πριν, #12872

  • lab_mice
  • lab_mice's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 259
  • Κάρμα: 0
Κύριε Επιθεωρητά...

Θα σκεφτώ την συμβουλή σας, αν και είμαι της αρχής ότι τα καλύτερα πράγματα στη ζωή είναι δωρεάν (πχ sex, τράκα τσιγάρα, κλπ κλπ)
Άλλωστε στην Κρήτη πήγα για 1η φορά. Τα συμφέροντά μου είναι στην Αθήνα πλέον και δεν θα μπορούσα να φροντίζω τα ελαιόδεντρα και τα αιγοπρόβατα εκεί. Εκτός και αν αντί για συναυλιοτουρισμό, αρχίσω να κάνω αγροτουρισμό.

Σύντομα και videακι λοιπόν... και χωρίς αιγοπρόβατα.
Αχ αυτό το forum...
Αχ αυτό το forum!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Φωτογραφίες από το Ηράκλειο στο Bacarra (20-01- 17 έτη 7 μήνες πριν, #12874

  • Επιθεωρητής Μακφάρλαν
  • Επιθεωρητής Μακφάρλαν's Avatar
Χμμμ!!!! Καλέ μου φίλε, σας συγχαίρω!!!!!! Ο ρομαντισμός και η γενικότερη στάση σας επιβεβαιώνουν τις φήμες πως η ελπίδα σε αυτόν το μάταιο κόσμο δε χάθηκε ακόμα. Χαίρω ιδιαιτέρως που τελικώς \"ΟΛΟΙ\", έχοντες και πτωχοί, θα μπορέσουν να απολαύσουν τα αγαθά που αφιλοκερδώς θα μας παρέξετε, όπως δηλώσατε παραπάνω.

Εύγε και πάλι εύγε διότι είστε πράγματι για όλους εμάς, μια όαση στην έρημο !!!!!!!!!

Υ.Γ.: Ωστόσο έναν κόκκορα θα μπορούσατε ενδεχομένως να τον αποδεχτείτε. Δεν χρειάζεται εξάλλου να πηγαίνετε στο Ηράκλειο για να τον φροντίζετε. Μπορείτε κάλλιστα να τον πάρετε μαζί σας και να τον κάνετε με χονδρό μακαρόνι. Αναμένουμε λοιπόν να μας παραθέσετε ένα γεύμα ή δείπνο στο οποίο θα παρακολουθήσουμε και το πολυπόθητο μαγνητοσκοπημένο υλικό.

Με απέραντη ευγνωμοσύνη,
Επιθεωρητής Μακφάρλαν, ο Πτωχός<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Επιθεωρητής Μακφαρλαν, στις: 25/01/2007 09:35
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Φωτογραφίες από το Ηράκλειο στο Bacarra (20-01- 17 έτη 7 μήνες πριν, #12879

  • Prince_Alexei
  • Prince_Alexei's Avatar
Φίλτατε Lab_mice, τείνω να συμφωνήσω με τον φίλο μου Μακφάρλαν, καθώς κάτι γνωρίζει παραπάνω περί πτωχών....όπως και να το κάνουμε!
Εντούτοις, κατανοώ ότι η Αθήνα ενδείκνυται για προσφορές οπότε ως...άνθρωπος με «λεπτότερα» αισθήματα, εκ μέρους εμού και του Μακ, προσφέρω ωραιότατη ελαιώδης έκταση εις τας Αθήνας!
Αναμένω απάντηση ώστε να γίνει η πρέπουσα ανταλλαγή!

Μακφάρλαν παιδί μου, παρότι μικρότερος, σε νουθετώ να παραστείς εις την ανταλλαγήν!

Τα σέβη μου,

Πρίγκηψ Αλεξέι

YG.Drinking McFarland creates illusions!

Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Prince_Alexei, στις: 25/01/2007 10:22<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Prince_Alexei, στις: 25/01/2007 17:52
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Φωτογραφίες από το Ηράκλειο στο Bacarra (20-01-07) 17 έτη 7 μήνες πριν, #12882

  • meruko!
  • meruko!'s Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 56
  • Κάρμα: 0
lab_mice έγραψε:
Να ευχαριστήσω επίσης τον \"βοηθό φωτογράφο\" που ήταν μαζί μου και με διόρθωνε όλο το βράδυ !!!

ps2: Επίσης κάτι είχε ακουστεί για κάτι ελαιόδεντρα και αιγοπρόβατα. Και ποτιστικά... Ισχύουν ακόμα οι προσφορές ??? :P :ohmy: B)

Αχ! αυτή η μοίρα των «βοηθών φωτογράφων»!!! Να μένουν στην αφάνεια και να αφήνουν τους φωτογράφους να κάνουν τις συμφωνίες για τις ρίζες και τα αιγοπρόβατα!!!&#8230;&#8230; Και γιατί «βοηθοί» παρακαλώ; Επειδή το μέσο &#8211;η μηχανή- ανήκει στον φωτογράφο; Το κλικ, η ματιά, η θέση, η τύχη της στιγμής, αν θέλεις, δεν μετράει αγαπητέ lab_mice; Φυσικά και οι περισσότερες &#8211;για να μην πω και οι ωραιότερες- φωτογραφίες είναι δικές σου, δεν θα τολμούσα να το αμφισβητήσω άλλωστε, αλλά πρέπει να παραδεχτείς ότι αρκετές από τις 143 φωτογραφίες (για να μην αναφέρω και της Θανασοσύναξης, χμμ χμμ&#8230;που θα προστεθούν κι άλλες&#8230; χμμμ&#8230;) είναι του «βοηθού»&#8230; vero? ¼χι τίποτ&#8217; άλλο αλλά έχουμε κι ένα &#8211;γιαπωνέζικο- όνομα να υπερασπιστούμε αγαπητέ μου!!! Σε ποια τρύπα θα πρέπει να κρυφτεί η άμοιρη γιαπωνεζούλα αν μαθευτεί ότι βρέθηκε σε συναυλία ΚΑΙ Θανασοσύναξη και δεν έκανε το καθήκον της;;; Χαρακίρι θα αναγκαστεί να κάνει από τη ντροπή της! Το θέλουμε αυτό; εεε; το θέλουμε;;; Αγιασσσάάάάάιιιιιιιιιιιιι!!!!
:P :P ;) :P :lol: :P
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Φωτογραφίες από το Ηράκλειο στο Bacarra (20-01-07) 17 έτη 7 μήνες πριν, #12888

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Υπέροχες!!!!! Ευχαριστόύμε πολύ τόσο τον γλυκούλη ποντικούλη, όσο και την γιαπωνέζα βοηθό του που πάντα τιμά την καταγωγή της :P :P
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: